Kapcsolat‎ > ‎Blog‎ > ‎

Targoncavezető álláshirdetés - Madarász Consulting Magyarország (2018.06.07)

HIDRA Kft., 2018. jún. 7. 2:36   [ 2018. jún. 7. 2:37 frissítve ]
Szeretnénk figyelmetekbe ajánlani egy most hozzánk eljutott álláshirdetést, bízva abban, hogy érdekelhet titeket.

MCM logo Madarász Consulting Magyarország

Targoncavezető

Partnerünk, a nemzetközi cégcsoport 1975. évi alapítása óta folyamatosan terjeszkedik, így mára már több mint 20 országban van jelen és a világ szinte összes létező autóipari vállalatával kapcsolatban áll.

Feladatok:
  • Anyagmozgatás
  • Raktározás, áruátvétel
  • Sorkiszolgálás
  • Komissiózás
  • Együttműködés a területen dolgozó kollégákkal, valamint a kapcsolódó szervezeti egységekkel
Elvárások:
  • minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • szakmai bizonyítvány
Elvárások:
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • Magasraktározásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.
Munkavégzés helye:
  • KECSKEMÉT